RU
LV
Kontakti:
Rīga, Maskavas 465
+371 67186565
+371 27842374

PAKALPOJUMI

Pateicoties ārkārtīgi augstiem vietējās „auto mobilizācijas” tempiem, autoserviss kļuvis par pieprasītu pakalpojumu tirgū. Pieprasījums rada lielu piedāvājumu klāstu. Pēdējos gados privātu autoservisu nemēģināja atvērt tikai ļoti slinks mehāniķis vai atslēdznieks. Tomēr, neskatoties uz piedāvājumu daudzumu, kvalitatīvs autoserviss ir ļoti rets un augstvērtīgs pakalpojums. Un iemesls ir ne tikai bēdīgi slavena atsevišķu autoservisa biznesa pārstāvju paviršība. Pat godīgs mehāniķis, kas grib izdarīt savu darbu labi un kvalitatīvi, nespēj nodrošināt atbilstošu apkopi jaunās paaudzes automobiļiem, bez dārgām mūsdienīgām iekārtām un specializētas izglītības.

 

AUTOHOF autocentrs piedāvā pilnu augstas kvalitātes autoservisu.

 

Mēs izmantojam ne tikai plašu augsti tehnoloģisku iekārtu kompleksu, bet arī kvalificētu speciālistu palīdzību, kas regulāri paaugstina savu profesionalitātes līmeni specializētos izglītības kursos. Mūsu autoservisa labākie meistari novērsīs visas problēmas. Mūsu autoservisa centru tehniskā bāze pilnīgi atbilst pasaules un vietējiem standartiem.

 

Turklāt, līdzās augstai darba kvalitātei, mūsu autoserviss lielu uzmanību velta klientu prasību realizēšanai un servisa pakalpojumu kvalitātei. Mēs pilnā mērā apzināmies, cik svarīgi ir neatļaut automobiļa dīkstāvi modernajā dzīvē pat vienas dienas garumā. Tāpēc autoservisā izstrādātas optimālas darba shēmas, kas ļauj novērst problēmas ļoti īsā laika periodā.

 

Jāpiemin, ka mūsu autoserviss strādā ar lielākajiem rezerves daļu piegādātājiem bez starpniekiem. Tas ļauj mums noteikt relatīvi zemu cenu līmeni rezerves daļām un izmantojamiem materiāliem.

 

Bez tam, AUTOHOF autoserviss vienmēr iepriecina pastāvīgos un jaunus klientus ar patīkamiem papildpakalpojumiem, piemēram, bezmaksas automazgātava, bezmaksas diagnostika, bezmaksas nakts apkalpošana un daudzi citi.