RU
LV
Kontakti:
Rīga, Maskavas 465
+371 67186565
+371 27842374

Krāsošanas darbi


Servisa teritorijā atrodas virsbūvju nodaļa ar 1200 kv.m lielu platību, tas var spēj apkalpot 150 automašīnas mēnesī. SIA "SV AUTOHOF" krāsošanas nodaļā ir uzstādīta moderna krāsošanas kamera BLOWTHERM, kas aprīkota tā, lai veiktu krāsošanu ar krāsām uz ūdens bāzes. Mašīnu krāsošanai tiek izmantotas jaunākās ūdens bāzes krāsu tehnoloģijas no SPIES HECKER rūpnīcas. Krāsošanas darbus veic kvalificēti speciālisti ar lielu darba pieredzi.

 

Zaudējumu novērtēšana


Ja esat nolēmis veikt remontdarbus mūsu autoservisā, un remontu apmaksā jūsu apdrošināšanas kompānija, tad vispirms jūsu apdrošināšanas kompānijai jums ir jāizsniedz norīkojums uz mūsu servisu. Pēc tam mēs, balstoties uz norīkojumu, sastādīsim remontdarbu tāmi, nosūtīsim to apdrošināšanas kompānijai uz izskatīšanu, un pēc apstiprinājuma saņemšanas sāksim remontēt jūsu automašīnu.

Sakarā ar to, ka mēs sadarbojamies ar plaši pazīstamām apdrošināšanas kompānijām - BTA, BALVA, BALTA, BALTIKUMS, GJENSIDIGE, SEESAM, IF LATVIA, NORDICIA, BAN, ERGO un citām, ar mūsu palīdzību jūs varēsiet ievērojami saīsināt formalitāšu noformēšanas termiņus apdrošināšanas kompānijā, kā arī remontdarbu termiņus.

Mūsu autocentrs piedāvā jums pakalpojumus saistītus ar avārijā cietušo automašīnu virsbūves ģeometrijas atjaunošanu uz profesionāla virsbūvju stenda. Visus darbus veic augsti kvalificēti speciālisti ar lielu darba pieredzi.


SIA "SV AUTOHOF" piedāvā sastādīt jūsu automašīnas remontdarbu tāmi, kā arī evakuācijas servisu Rīgas robežās bez maksas, ar noteikumu, ka mašīna tiks remontēta SIA "SV AUTOHOF" servisā!

Plašāku informāciju jūs varat iegūt, piezvanot darba laikā pa tālruni +371 22020810.