RU
LV
Kontakti:
Rīga, Maskavas 465
+371 67186565
+371 27842374

Autoserviss


SIA "SV AUTOHOF" izpilda visus remontdarbus un apkalpošanu, neatkarībā no ražotāja zīmola un automašīnas izlaiduma gada.

Ikvienam automašīnas īpašniekam ir svarīgi, lai viņa automašīna vienmēr būtu kārtībā. Nereti mazs bojājums var kļūt par ļoti nepatīkamu faktoru tā īpašniekam, piemēram, tiek izjaukti plāni, un tos nepieciešams pārcelt uz vēlāku laiku. Iepriekšēja pierakstīšanās autoservisā prasa jūsu tik ļoti vertīgā privātā laika meklēšanu un plānošanu. Vēl sliktāk, ja automašīnas īpašnieks izmanto bojātu automašīnu, un ar to apdraud savu drošību. Automobiļa mezgli un detaļas tiek pakļautas papildu slodzei. Rezultātā tas noved pie ilgstoša un dārga remonta. "SV AUTOHOF" piedāvā vienkāršāku un ērtāku šīs problēmas risinājumu. Ja jūsu automašīnai ir nepieciešama ātra apkalpošana un sīks remonts 1 stundas laikā, tad Ekspress Serviss ir tas, kas vajadzīgs.


"SV AUTOHOF" – tas ir visātrākais veids, kā atkal doties ceļā.
Mūsu mērķis – ātra un kvalitatīva apkalpošana.

Lai ietaupītu savu un mūsu klientu laiku, mēs izstrādājām īpašu iepriekšēja pieraksta programmu, ja nepieciešams remonts un apkalpošana. Ja jūsu vizīte mūsu autoservisā ir plānota, tad, iepriekš saskaņojot apmeklējuma datumu un laiku, jūs ievērojami ietaupīsiet gan savu laiku, gan arī laiku, ko mašīna pavadīs autoservisā.

Pierakstīšanās remontam


Mūsu meistars – pieņēmējs sarunās jums ērtāko laiku autoservisa apmeklēšanai. Pierakstīties mašīnas remontam varat, piezvanot uz atbilstošu autoservisa nodaļu. Jūs vienosieties par tikšanās datumu un laiku, kā arī par aptuvenu darba apjomu.

Lai iepriekš pierakstītos remontam un apkalpošanai, lūdzu, zvanīt pa tālruni +371 27842374

Pieteikties remontam, evakuatoram vai pasūtīt nomas automašīnu var mūsu mājas lapā Sludinājumu sadaļā.

Mūsu meistars – pieņēmējs sazināsies ar jums un sarunās jums ērtāko servisa apmeklēšanas laiku.


Automašīnas nodošana autoservisā


1. Ierodoties autoservisā, novietojiet savu automašīnu speciāli mūsu autoservisa klientiem paredzētā autostāvvietā.

2. Dodieties pie meistara – pieņēmēja. Viņš apskatīs jūsu automašīnu, precizēs pieteikto darbu apjomu, cenu un izpildes laikus.

3. Ja remonts neprasa ilgu laiku, tad jūs varat apmeklēt mūsu kafejnīcu.

4. Ierodoties pēc savas automašīnas, jūs kopā ar meistaru – pieņēmēju novērtējat, vai visi ieplānotie darbi ir paveikti un izpildīti kvalitatīvi. Viņam Jūs varat izteikt savus aizrādījumus vai vēlmes, uzdot jautājumus saistībā ar remontu. Ja visas formalitātes būs nokārtotas, meistars izsniegs jums rēķinu par paveikto remontu, vai tehnisko apkalpošanu.

5. Pēc rēķina apmaksas, meistars – pieņēmējs atdod jums automobiļa atslēgas un nodod jums automašīnu.

Lai saņemtu remontēto automašīnu, jums nepieciešams uzrādīt automašīnas tehnisko pasi un personu apliecinošu dokumentu. Ja automašīnas īpašnieks ir juridiskā persona, tad ir nepieciešams uzrādīt īpašnieka izdotu pilnvaru automašīnas saņemšanai un dokumentu parakstīšanai (izņemot gadījumus, ja pilnvara nav viena no sadarbības līguma sastāvdaļām).