RU
LV
Kontakti:
Rīga, Maskavas 465
+371 67186565
+371 27842374

 

APRĪKOJOT SAVU AUTO AR GĀZES IEKĀRTU SV AUTOHOF AUTOCENTRĀ  SAŅEM:

10% SERVISA DARBIEM
10% REZERVES DAĻĀM
BEZMAKSAS PIRMS TA APSKATE


Mūsdienās pasaules tirgū vislielākais pieprasījums ir pēc Itālijas kompānijas "BRC" un lielākā Poļu ražotāja "AC" ar produkta nosaukumu "STAG" tehnikas, firmas "A.E.B." elektroniskām ierīcēm, emulatoriem un vadības blokiem; "MED", "OMB" un "Tomasetto Achille" simtprocentīgiem bezavāriju gāzes vārstiem un multivārstiem, "BRC" elektroniskiem pārslēdzējiem ar neizdzēšamu atmiņu un degvielas līmeņa ciparu rādītājiem. Tieši šīs iekārtas piegādā un uzstāda SV AUTOHOF uzņēmumā. Gāzes iekārtu var uzstādīt gan vieglajam automobīlim, gan mikroautobusam, gan kravas automašīnai, gan kuterim, un jebkuram citam, ar benzīnmotoru darbināmam, mehānismam.


Kā zināms, lai automobīlim uzstādītu gāzes iekārtu, ir jāpārbauda tā tehniskais stāvoklis. Mūsu servisa speciālisti veicot profesionālu diagnostiku, noteiks un novērsīs defektu. Lai atvieglotu automobīļa apkalpošanu, Jūsu ērtībām, mēs esam iegādājušies LAUNCH diagnostikas aparatūru. Uzstādot gāzes iekārtu, diagnostika tiks veikta bez papildus maksas.


Ekonomija


Dzinējs strādājot ar gāzes degvielu patērē no 7 - 15% vairāk nekā viņa benzīna kolēģis, bet gāze ir vidēji divas reizes lētāka par benzīnu, tātad automašīnas īpašnieks par degvielu ietaupa vairāk nekā 40% naudas. Nebalstīsimies tikai uz apsvērumiem, bet paņemsim rokās kalkulatoru un kopā aprēķināsim patēriņus uz 1000 km nobraukuma ar benzīnu un ar gāzi. Pieņemsim, ka braucot pilsētā tiek patērēti 9,0 litri benzīna uz 100 km nobraukuma, bet ar gāzi atbilstoši 9,9 litri (pieņemsim, ka gāzes patēriņš ir par 10% lielāks nekā benzīna patēriņš);


Izdalot gāzes iekārtas vērtību ar iegūto summu Jūs uzzināsiet, pēc cik kilometru nobraukuma tā atmaksāsies. Un, ja Jūsu automobīlis ir paredzēts braukšanai, tad gāze visādā ziņā izrādīsies pats optimālākais variants. 


Obligāti nepieciešams uzstādīt iekārtu specializētā autoservisā, kurā tiek izdots CSDD reģistrēts atbilstības apliecinājums, lai nerastos problēmas izejot kārtējo tehnisko apskati. Nav ieteicama lietotas iekārtas uzstādīšana. Jaunas iekārtas resurss ir paredzēts apmēram uz 50 – 60 tūkstošiem km nobraukuma, pēc tam būs nepieciešams nomainīt membrānas, blīvējumus u.tml.


Jā plānojiet uzstādīt gāzes iekārtu un vēlaties saņemt vairāk informācijas zvaniet: 67 18 65 65, 27 842 374